Mobilbox


 

 

Mobilbox, harici elektrik dağılımı gerektiren tüm sektörler için komple ve tamamlayıcı çözüm üretmek amacıyla, çevresel koşullara azami derecede dayanacak ve en yüksek kullanıcı memnuniyetini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Tamamı TP ELEKTRİK üretimi olan priz ve sigorta modülü ilaveleriyle amaca göre donatılabilen Mobilbox, Türkiye’ de saha uygulamaları için bir ilk olup, önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır.

Yüksek kalite beklentisi, çevresel etkenlere uzun süreli dayanım ve ihtiyaca özel uygulamalar artık lüks olmaktan çıkmıştır. İnşaat ve elektrik şantiyeleri, atölyeler, çimento fabrikaları, demiryolları, demir-çelik endüstrisi, marinalar, tersaneler, petrokimya endüstrisi, enerji üretim ve dağıtım sistemleri, mermer ve doğaltaş endüstrisi, ses ve ışık sistem uygulamaları gibi hedef sektörlerin beklentilerini azami derecede karşılamak ve sektöre özel çözümler üretebilmek amacıyla Mobilbox, 16A’ den 125A’ e kadar tüm makine prizleri veya fişlerinin, 6 - 8 - 12 sigorta kapasiteli sigorta modüllerinin, piyasada mevcut tüm şalt grubu ve klemenslerin kullanımına uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.Mobilbox kutuları, harici elektrik dağıtımı gerektiren tüm sektörler için komple ve tamamlayıcı çözüm üretmek amacıyla, çevresel koşullara azami derecede dayanacak ve en yüksek kullanıcı memnuniyetini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.  Broşür için tıklayınız...