Win automation fuarına katıldık...


TP ELECTRIC FARK YARATAN BAĞLANTI ÇÖZÜMLERİNİ WIN WORLD OF INDUSTRY 2015’TE İLK KEZ SERGİLEDİ.

Rekabetçi, özgün ve fonksiyonel çözümler sunabilmek için kuruluşundan bugüne sürekli olarak sektörün ihtiyaçları ve gereksinimleri doğrultusunda ürün çeşitliliğini ve buna bağlı olarak ürün kapasitesini artıran Tp Electric 19-22 Mart 2015 tarihlerinde WIN WORLD of Industry 2015 fuarında yeni ürünlerini ilk kez müşteri beğenisine sundu.

Endüstriyel bağlantı çözümlerinde dünya pazarlarında bir marka olmak amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdüren ve elektrik sektörünün yerli, öncü, üretici firmalarından Tp Electric yüksek sayıda uluslararası katılımcı ve ziyaretçinin katıldığı fuarda, piyasaya yeni sunduğu duvar fiş & prizlerini, hızlı bağlantılı fiş & prizlerini ve minibox ürünlerini ilk defa fuarda tüketicinin beğenisine sundu.

Sektörün en büyük fuarı olan Win Automation’a özel hazırlanan 120 metrekarelik standıyla da dikkat çeken Tp Electric, yerli kimliğini ön plana çıkararak sektör temsilcilerine yeni çözümlerini tanıtıp, fuarda ilk kez sergilediği hızlı bağlantı fiş&prizler ile minibox ürün gruplarını görücüye çıkardı. Fuarda yoğun ilgi gören ürünleri ziyaretçiler yakından inceleme fırsatı buldular.

Minibox ürünlerinin lansmanını ilk kez fuarda gerçekleştiren Tp Electric ekibi, ziyaretçilerini endüstriyel bağlantı çözümlerinde tam çözüm ortaklığı sunduğu tamamlayıcı ürünleri ve çözümler hakkında da bilgilendirdi.

Tp Electric Yurtiçi Satış Müdürü Selçuk AKYEL; “Fuarda özel stant tasarımı ile hem görsel olarak dikkatleri üzerlerimize çektik, hem de ürünlerin tanıtımında beklenen ilgiyi yakaladık, sektörün diğer aktörleriyle de beraber olduk.” dedi. Fuar süresince distribütörlerimizi, yurtiçi ve yurtdışı misafirlerimiz ile bayilerimizi standımızda ağırladık, yeniliklerimizi tanıtarak dört gün içerisinde ciddi bir pazarlama aktivitesi gerçekleştirdik ve ürünlerimizi güzel bir şekilde öne çıkararak verimli günler geçirdik.” diye belirtti.