Drd Enerji Fabrikamızı Ziyaret Etti.


Tp electric’in İzmir Kemalpaşa’daki fabrikasında gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısı, eğitim ve fabrika ziyaretine Ankara bayisi DRD Enerji yetkilileri ve çalışanlardan oluşan 10 kişilik ekip katıldı. 
 
Genel Müdür yardımcısı Bora Yalçın bayi yetkili ve çalışanlarına fabrikadaki işleyiş ve ürünler hakkında eğitim verdi. Şirket stratejileri, üretim süreçleri, pazarlama faaliyetleri, müşteri ilişkileri, satış teknikleri, stok yönetimi, ürün sevkiyatı gibi konulara değinilerek bayi çalışanlarına gereken bilgilendirmeleri yaptı. Bayi çalışanlarının talep ve isteklerini dinledi ve özellikle yeni çıkan hızlı bağlantılı fiş & prizler ve miniboxlar ile ilgili detaylı bilgiler verdi.
 
Ziyaretin ilerleyen saatlerinde gerçekleşen fabrika gezisinde Tpelectric’in üretimini gerçekleştirdiği ürünlerinin canlı uygulamalarının ve ürün testlerinin yapıldığı laboratuvarları incelendikten sonra ürün montaj, enjeksiyon, contalama, kalıphane, sevkiyat alanları ayrı ayrı ziyaret edilerek, fabrika gezisi sona erdi. Ürünlerin üretim süreçleri hakkında açıklamalar yapıldı.
 
Fabrika gezisi sonrasında tekrar bir araya gelinerek bayi yetkililerinin soruları Genel Müdür Yardımcısı Bora Yalçın ve Satış Müdürü Selçuk AKYEL tarafından cevaplandırıldı.
 
Yoğun geçen eğitimin ardından Tp electric ziyareti, 30 Mayıs tarihinde  gerçekleştirilen Efes - Meryemana – Şirince gezisi ile tamamlandı.
 
Bayi çalışanları etkinlikten oldukça memnun kaldıklarını Tpelectric’i daha detaylı tanıma imkanı elde ettiklerini belirterek teşekkürlerini ilettiler.