Ürünlerimizi Tahran 12. IEE Elektrik Fuarında Sergiledik


18 yıldır elektrik sektöründe müşterilerine çağın gerekliliklerine uygun çözümler sunabilmek için çalışmalarını aralıksız sürdüren T-PLAST 25-28 Ekim 2012 tarihleri arasında İran Tahran’da düzenlenen, 30.000 ziyaretçinin katıldığı 12. IEE ULUSLARARASI ELEKTRİK FUARINDA ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.

 TPLAST  özel olarak tasarladığı 45 m2’lik stantta Kauçuk Grubu Fiş-Prizleri,  CEE  Norm Fiş-Prizleri, Yüksek Akım Fiş-Priz Grupları, Tek Kutup Fiş-Prizleri, Kombinasyon Kutuları, El Lambaları, Nemliyer Anahtar - Priz Serisi, Termoplastik Buatlar, Alüminyum Buatlar, Raya Montaj Prizleri ve piyasaya yeni sunduğu Çok Kontaklı Fiş - Priz ürünlerini sergiledi.

İran’da bulunan TPLAST Ana Bayisi Electro Scame ile  alt bayilerinin ve bayilerin önemli müşterilerinin özel ilgi gösterdiği stantta özellikle çok kontaklı fiş-priz ürünleri,  alüminyum buat ve tek kutup fiş-priz ürünleri talep gördü.

Genel Müdür Yardımcısı Bora YALÇIN, İran’da yapılan işlerin kalitesi ve referans aracılığı ile TPLAST’ı tanımak isteyen müşteriler ve daha çok Metro  -  Petrol inşaatı yapan firma temsilcilerinin yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını belirtti.

YALÇIN, Fuarda gösterilen ilgiden memnun olduklarını  ve 2013 yılında İran’daki TPLAST Ana Bayisi Electro Scame’nin yeniden yapılandırılacağını, satış pazarlama kadrosunu genişleteceğini ve proje bazlı çalışma gerçekleştirileceğini dile getirdi.