Middle East Electricity 11-13 Şubat 2014


TP ELECTRIC MIDDLE EAST ELECTRICITY 2014 FUARINDA ÜRÜNLERİNİ TANITTI.  

Tp Electric 11-13 Şubat 2014 tarihleri arasında Dubai  International Convention & Exhibition Centre'de gerçekleşen Middle East Electricity fuarında ziyaretçileri ile  buluştu.

Orta Doğu’nun en büyük elektrik fuarı olan Dubai Middle East Electricity fuarında  Tp Electric, 2. Hall E39 Numaralı standında, Kauçuk Grubu Fiş-Prizleri,  CEE Norm Fiş-Prizleri, Yüksek Akım Fiş-Priz Grupları, Tek Kutup Fiş-Prizleri, Kombinasyon Kutuları, El Lambaları, Termoplastik - Alüminyum Buatlar, Mobilbox ve Çok Kontaklı Fiş - Priz Serisi ile yer aldı.  

Fuar süresince Tp electric’in  özellikle 2013 yılında üretimine başladığı Mobilbox  ürünleri, CEE Fiş & Prizler, Termoplastik Buatlar fuarda çok talep gördü ve ziyaretçiler ürünleri yakından inceleme fırsatı buldu. Fuarda Dubai dışında Katar, Hindistan, Mısır, Lübnan, İran, Bahreyn, Tayland ve Belçika’dan gelen Taahhüt firmaları, metro inşaatı, demiryolları, petrol ve doğalgaz mühendislik firma temsilcileri de ürünlere ilgi gösterdi,  ürünler hakkında detaylı bilgiler aldı. Bayilik ağı oluşturmak için ön görüşmeler yapıldı.