Marble 2014'e katıldık.


 TP ELECTRIC GELİŞTİRİLMİŞ TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİNİ MARBLE 2014’TE TANITTI 

 
Elektrik sektöründe sanayi tipi fiş-priz üretiminde ciddi bir pazar payına sahip olan Tp electric,  26-29 Mart tarihleri arasında İzmir enternasyonel fuar alanında düzenlenen  Marble 2014 fuarında geliştirilmiş teknoloji ürünleri GT connectorler’i tanıttı.
 
Tp electric 20. Uluslararası doğaltaş ve teknolojileri fuarında geliştirilmiş teknoloji ürünü GT connectors’lerini, mobilbox çeşitlerini, kombinasyon kutularını, alüminyum kombinasyonlarını sergileyerek, ziyaretçilere yenilikçi çözümlerini aktardı. 
 
Tp electric, uzun ar-ge çalışmaları ve piyasa araştırmaları sonucu mermer ocaklarında kullanılan fiş-prizlerin teknik eksikliklerini ciddi anlamda karşılayacak olan ve üretimine yeni başlanan geliştirilmiş teknoloji ürünü GT connectors’leri sektör temsilcilerine tanıttı. Tp electric satış ekibi, GT Connectors’lerin yeni kontak yapıları ile birlikte ürün çeşitleri hakkında teknik bilgilerini sektör temsilcileri ile paylaştı.
 
Mermer üreticilerinin ve  mermer ocaklarında kullanılan makine üreticilerinin ilgisini çeken Gt connectors ürünlerinin numuneleri ocaklarda denenmek için yetkililere verildi.