Light & Building 2016 Frankfurt


 
LIGHT&BUILDING ELEKTRİK AYDINLATMA FUARINDA ÜRETİMİNE BAŞLADIĞIMIZ ÇOK KONTAKLI FİŞ&PRİZLERİ VE 360x300 YENİ KOMBİNASYON KUTUSUNU SERGİLEDİK.
              
Sektördeki en büyük ve önemli fuarlarından biri olan ve bu yıl 13 - 18 Mart 2016 tarihleri arasında Frankfurt’ta gerçekleşen Light & Building Frankfurt fuarına 8. Hall, F06 no'lu standımızla katıldık.
Profesyonel katılımcılara yeni iş bağlantıları kurma ve kendi bünyelerindeki en son gelişmeleri tüketicilerle paylaşma imkanı sunan fuarda; üretimini yeni başladığımız çok kontaklı fiş & prizleri ve 360x300 buat ve kombinasyon kutularımızı ilk kez sergiledik.
 
Özellikle Avrupa ve elektrik sektörü için önemli olan fuarda, 2013 yılından beri sadece satışını yaptığımız, 2015 yılı içerisinde gerekli alt yapı çalışmalarını tamamlayarak %100 yerli olarak Kemalpaşa’daki fabrikamızda üretimini gerçekleştirdiğimiz, satışına ise 2016 Ocak ayı itibari  başladığımız Çok Kontaklı Fiş - Priz grubunu ziyaretçilere tanıtma fırsatı bulduk.
Çok Kontaklı Fiş-Prizlerde  vidalı, yaylı ve hızlı bağlantılı çeşitlerini segileyip tanıtımını yaptığımız stantta ürünler hakkında teknik bilgiler verdik.  Bunun ile birlikte ürün gamımıza yeni aldığımız diğer bir ürün olan 360x300 buatlar ve kombinasyon kutuları da çok ilgi çekti.
 
Fuar süresince birçok önemli görüşme gerçekleştirerek, görüşmelerden aldığımız geribildirimler ile ürün çeşitliliğimizdeki artışımız, %100 yerli üretimiz, ürün kalitemiz ile Uluslararası pazarda  ihracat paylarımızın giderek artacağını,   yeni ticari ilişkiler kuracağımızı ve geniş kitlelere ulaşma açısından istediğimiz başarıyı  sağlayacağımızı ve rakiplere göre fark yarattığımızı tespit ettik.