Macaristan Bayimiz Seemis tanıtım günlerinde...


 Macaristan Bayimiz Seemis, Budapeşte’de elektrik sektördeki firmaların katılım gerçekleştirdiği ve ürün tanıtımlarını yaptığı tek günlük tanıtım günü organizasyonuna katıldı.
 
Seemis tanıtım gününde, ürün tanıtımları ve gerçekleştirdiği aktivitelerle müşterilerden etkili geribildirimler aldı, verimli bir etkinlik geçirdi. Etkinlikte elektrik sektörüne ilgi gösteren, ürünleri sahada kullanan firmaların satın alma yetkilileri ile birebir görüşme fırsatı yakaladı.
 
 
Tanıtım standına uğrayan ziyaretçiler çok kontaklı fiş & prizlere ve hızlı bağlantılı Cee Norm fiş & prizlere  ilgi gösterdiler, hızlı bağlantı ürünlerin kalitesini ve tasarımını çok beğendiklerini ifade ettiler. Tüm ürünlere ilgi gösteren misafirlere katalog, broşür ve 5x16A ve ya 5x32A hızlı bağlantı CEE priz hediye edildi. Tanıtım fuarına ürünlerimizden oluşan Tpelectric robotu da dikkat çekti.  Seemis robotlar fuarın sonunda 2 müşteriye hediye etti.
 
 
Ziyaretçilerin hoş vakit geçirmesini de sağlayacak şekilde puzzle hazırlayan Seemis puzzle’ları en
 
hızlı yapan 3 kişiye aktivite sonucunda ödüller verdi. 30 kişinin katıldığı puzzle yapımında;  1.’ye 222 parçadan oluşan bir alet çantası, 2.’ye 120 parçadan oluşan bir alet çantası, 3.’ye ise daha küçük bir çanta hediye etti.